S 4131 900x1188Цього року дизайнери радять зробити вибір на користь сірих, бузкових і пудрових відтінків.

Більше кольору і неординарності у весільній моді 2018 року. З таким посилом виступили світові дизайнери в нових колекціях майбутнього сезону. Сучасна наречена прискіплива, слідує за своєю індивідуальністю, вільна від стереотипів і вибирає, в першу чергу, свій внутрішній стан. Тренд сезону: пастельні тони, а також поєднання двох і більше відтінків у весільній сукні.

Лідерські позиції міцно зміцнила палітра півтонів рожевого, пісочного, бузкового, тілесного і класичного айворі кольору. Приглушений рожевий, колір frez за pantone або пильно-рожевий залишаються найбільш популярними. Фатінова спідниця в такому кольорі виглядає повітряною, візуально легкою і невагомою. Такому варіанту надають перевагу романтичні дівчата.

Основи сукні тілесного кольору чудово виглядають в атласі. У них багатий відтінок як у матовому, так і в глянсовому виконанні. Атлас або креп кольору нюд, пудровий колір або blush за pantone неймовірно поєднуються з мереживними полотнами айвори або білого кольору. Такі сукні дуже ефектні, цікаві та неординарні. На тілесних основах мереживні візерунки чітко проявляють свій малюнок, надаючи популярного ефекту «ню»: мереживо на голому тілі. А через щільність основи сукні не виглядають вульгарно. Зовсім навпаки - підкреслено кокетливо.

Більш яскраві відтінки бузкового або сірого, в півтонах light grey за pantone поєднуються з кольором айворі або нюд. Як правило - в спідницях сукні з фатину, щоб створити «серпанок» з кольору. Такий ефект вибирають наречені концептуальних весіль. Дуже доречні такі варіанти для церемоній на островах. Їх вибирають сміливі, впевнені в собі дівчата, щоб підкреслити свій характер.

Класичні весільні сукні кольору слонової кістки як і раніше є найпоширенішими. Але виключно в одному кольорі весільну сукню вибирають наречені постарше. Будучи прихильницями класичного виконання у весільному образі, вони показують свій статус, життєву позицію і жіночу мудрість. Популярнішим все ж залишається варіант, коли плаття кольору айворі поєднує в собі мереживні аплікації певного відтінку: mokko за pantone або кави з молоком. У такому варіанті весільна сукня має вишуканий і витончений вигляд. 

Білі весільні сукні наречені вибирають дедалі рідше. Якщо ж зупиняють свій вибір на білому, то, як правило, з використанням аксесуара контрастного кольору: сірого пояса, рожевого мережива по корсету, блакитної фурнітури. Класичний білий вважається нудним у сучасних наречених. І бажання долучити в свій весільний образ частинку себе бере верх. Тож проявляйте індивідуальність і не бійтеся сміливих рішень.

Новини

Красуні, зовсім скоро у нашому салоні буде нова колекція весільних суконь. Слідкуйте за нашими оновленнями щоб нічого не пропустити. Наша сторінка в instagram wedding_salon_anna
2019-06-05 08:32:05
Любі наречені з радістю хочемо повідомити вам, що у нашому салоні зявилася нова колекція весільних суконь - Комфорт.  Комфорт - це сукні у ціньовому діапазоні від 250 до 450 доларів. ...
2019-04-12 08:02:41
Дозвольте презентувати Вам бренд Breath - це виробник брендових фат та будуарних халатів, які дозволяють розкрити всю красоту та ніжність жіночої краси. В нашому регіоні бренд представлений в  ...
2019-04-03 07:14:58